Plug Anal Alumin me gurë

2,000 LEK

Shijoni momente të nxehta kënaqësie me këtë plug anal me ngjyrë argjendi. Kjo prizë gjithashtu do të shtojë një prekje dekorative në pjesën tuaj të e prapme. Partneri juaj do ta pëlqejë pamjen e nxehtë marramendëse gjatë seksit. Metali i ftohtë ofron një stimulim shtesë dhe gjithashtu do të përjetoni një dush të lumtur kur e futni atë. Sidoqoftë ka edhe një theksim tjetër: kjo prizë është e shkëlqyeshme për stërvitjen anale për shkak të asaj se sa e rëndë është!

Gjatësia e plotë 8.2 cm, 4 3,4 cm. Pesha: 85 g. Materiali: alumini, akrilik.

Availability: Në gjëndje SKU: 05327890000 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Shijoni momente të nxehta kënaqësie me këtë plug anal me ngjyrë argjendi. Kjo prizë gjithashtu do të shtojë një prekje dekorative në pjesën tuaj të e prapme. Partneri juaj do ta pëlqejë pamjen e nxehtë marramendëse gjatë seksit. Metali i ftohtë ofron një stimulim shtesë dhe gjithashtu do të përjetoni një dush të lumtur kur e futni atë. Sidoqoftë ka edhe një theksim tjetër: kjo prizë është e shkëlqyeshme për stërvitjen anale për shkak të asaj se sa e rëndë është!

Gjatësia e plotë 8.2 cm, 4 3,4 cm. Pesha: 85 g. Materiali: alumini, akrilik.

Plug Anal Alumin me gurë

2,000 LEK

In stock