Prezervativ ACTUAL SENSITIVE 4cp

199 LEK

Prezervativ Actual transparent me latex. Ngjyre pink. Me hapesire ne maje. I lubrifikuar. Me i holle dhe i bute per me shume ndjeshmeri.

Availability: Në gjëndje SKU: actual2 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Prezervativ Actual transparent me latex. Ngjyre pink. Me hapesire ne maje. I lubrifikuar. Me i holle dhe i bute per me shume ndjeshmeri.

Prezervativ ACTUAL SENSITIVE 4cp

Prezervativ ACTUAL SENSITIVE 4cp

199 LEK

In stock