Masturbator&Zgjatues penisi

4,300 LEK

Për punë të dobishme manuale ose plotësimin e argëtimit seksual! Masturbatori në vaginë duket me tunel kënaqësie në pamjen e penisit i bërë nga materiali i lëkurës natyra e lëkurës. Tuneli i kënaqësisë është i mbështjellur nga jashtë dhe ka një glan të fryrë në fund. Brenda, një strukturë e theksuar stimuluese siguron një masazh intensiv, efektiv të orgazmës të penisit të futur. Falë materialit të butë, presioni lehtë mund të ndryshojë për një ndjenjë mrekullisht shtrënguese gjatë punës me duar. Masturbatori është gjithashtu i përshtatshëm si mëngë penisi për të zgjatur dhe trashur penisin tuaj.

Availability: Në gjendje SKU: 05379850000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Për punë të dobishme manuale ose plotësimin e argëtimit seksual! Masturbatori në vaginë duket me tunel kënaqësie në pamjen e penisit i bërë nga materiali i lëkurës natyra e lëkurës. Tuneli i kënaqësisë është i mbështjellur nga jashtë dhe ka një glan të fryrë në fund. Brenda, një strukturë e theksuar stimuluese siguron një masazh intensiv, efektiv të orgazmës të penisit të futur. Falë materialit të butë, presioni lehtë mund të ndryshojë për një ndjenjë mrekullisht shtrënguese gjatë punës me duar. Masturbatori është gjithashtu i përshtatshëm si mëngë penisi për të zgjatur dhe trashur penisin tuaj.

Masturbator&Zgjatues penisi

4,300 LEK

In stock