Masturbator vagine Real Pussy Malesation

3,700 LEK

Masturbator portativ për një kënaqësi intensive dhe të paparë. I ripërdorshëm. 100% i papërshkueshëm nga uji. Me teksturë nga brenda për ndjesi krejtësisht natyrale.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 680000040425 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Masturbator portativ për një kënaqësi intensive dhe të paparë. I ripërdorshëm. 100% i papërshkueshëm nga uji. Me teksturë nga brenda për ndjesi krejtësisht natyrale. Përdorni një lubrifikant ose lëng masazhi me bazë uji (10 ml locion trupi Malesation është i përfshirë). Për t’u përdorur vetë ose me partnerin tuaj. Për të zgjatur përdorimin e këtij produkti: lani me sapun të butë, lëreni të thahet, përdorni pluhur talk ose miell misri në sipërfaqen e tij. Material tërësisht jo toksik: Elastomer termoplastik – vaj i klasës mjekësore – ngjyrues vaji silikoni. Plotëson EN71-3 (2019) për migrimin e elementeve të caktuara.

Në përputhje me standardet evropiane për praninë e ftalateve në lodra: US16 CFR 1303 CPSC CH-C1001-09.3 (2010) NO PHALATE- NO PHENOL – NO BISPHENOL A (EN71-11 (2005)). Paralajmërim: Kjo pajisje nuk duhet të përdoret në rast të inflamacionit ose plagëve të lëkurës. Asnjë ankesë mjekësore nuk do të pranohet pas përdorimit të këtij produkti. Nuk rekomandohet përdorimi i zgjatur dhe i shpeshtë. Mbajeni larg fëmijëve. Mos e përdorni ose kombinoni këtë produkt me PVC ose materiale fleksibël për shkak të konfliktit kimik midis dy përbërjeve plastike.

Masturbator vagine Real Pussy Malesation

3,700 LEK

Out of stock