Masturbator vagine Malesation Horny Pussy

7,000 LEK

Vagina e lëvizshme për higjienë të mirë, i bërë nga materiali ultra i butë TPE. Super elastike, tepër e ngushtë dhe me teksturë realiste për stimulim autentik.

Availability: Në gjendje SKU: 680000040415 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Vagina e lëvizshme për higjienë të mirë, i bërë nga materiali ultra i butë TPE. Super elastike, tepër e ngushtë dhe me teksturë realiste për stimulim autentik. Bërë nga TPE dhe PP. Gjatësia totale përafërsisht. 25 cm, Ø përafërsisht. 8,5 cm

Masturbator vagine Malesation Horny Pussy

7,000 LEK

In stock