Karikues

2,500 LEK

Keni një nga vibratorët tanë super të fuqishëm BATTERY+? KIT HYBRID ju lejon të ngarkoni bateritë e ripenisikueshme brenda lodrës!

Availability: Në gjendje SKU: 1030000 Kategori: , Etiketë:

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Keni një nga vibratorët tanë super të fuqishëm BATTERY+? KIT HYBRID ju lejon të ngarkoni bateritë e ripenisikueshme brenda lodrës!

CILI ËSHTË PËRPARËSIA E BËRJES SË VIBRATORIT TIM HIBRID?
Ju përfitoni të gjithë komoditetin e lodrave me bateri, plus lehtësinë dhe mirëdashjen ndaj mjedisit të një lodre të ripenisikueshme! Nëse po ju mbaron energjia, nuk duhet të prisni për një tarifë; ju thjesht mund të ndryshoni bateritë. Nëse keni bateri të ripenisikueshme dhe kohë për të penisikuar lodrën tuaj, thjesht mund t’i lini brenda dhe të përdorni një kabllo USB të penisikimit FUN FACTORY për t’i rimbushur! KIT HYBRID vjen me bateri të ripenisikueshme me cilësi të lartë dhe një nga kabllot tona të penisikimit.

Karikues

2,500 LEK

In stock