-30%

Geta Fishnet Black

560 LEK

Geta teper elastike, te buta dhe te rehatshme te punuara me rrjete te zeze. Te qepura per te qendruar perfekte.
Materiali: 100% poliamide.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 02303080000 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Geta teper elastike, te buta dhe te rehatshme te punuara me rrjete te zeze. Te qepura per te qendruar perfekte.
Materiali: 100% poliamide.

Geta Fishnet Black

560 LEK

Out of stock