Set Body Lilines

5,900 LEK

Trupi i kordonit Lilines nga Obsessive është bërë nga dantella e butë, ngjyrë rozë dhe gjithashtu ka një rrip të integruar me varëse të bërë nga rrjetë elektrike delikate.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 26432433111 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Trup me fije me rripa varëse
Dantella dhe rrjeta elektrike në një përzierje delikate
Detaje të zeza në kontrast
Element dekorativ në zonën e dekoltesë me prerje të ulët
Pothuajse tërësisht pa kurriz
Sutjena dhe rripa të rregullueshëm me apetit
E butë dhe elastike për një përshtatje të rehatshme

Një trup elegant me seksi!
Trupi i kordonit Lilines nga Obsessive është bërë nga dantella e butë, ngjyrë rozë dhe gjithashtu ka një rrip të integruar me varëse të bërë nga rrjetë elektrike delikate. Theksohet me detaje të zeza me kontrast dhe një element të bukur dekorativ në zonën e dekoltesë me prerje të ulët. Është pothuajse tërësisht pa kurriz. Është e butë dhe elastike që do të thotë se është jashtëzakonisht e rehatshme për t’u veshur. Sutjenat dhe rripat e apetit janë të rregullueshme.

85% poliamid, 15% material elastik.
E rëndësishme – Ekziston një tabelë e veçantë e madhësive për Obsessive.
Pa çorape.

Set Body Lilines

5,900 LEK

Out of stock