-25%

Dildo Carrot

Çmimi origjinal qe: 10,400 LEK.Çmimi i tanishëm është: 7,800 LEK.

Kjo karotë do t’ju bëjë të kërceni si një lepur dashurie! Asnjë dhomë gjumi nuk duhet të jetë pa karrotën tonë seksi.

Availability: Në gjendje SKU: GE-004 Kategori: , Etiketë:

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Preferohet bashkë me:

Shtoni një lubrifikat për të maksimizuar përvojën tuaj.

Përshkrim

 

Kjo karotë do t’ju bëjë të kërceni si një lepur dashurie! Asnjë dhomë gjumi nuk duhet të jetë pa karrotën tonë seksi.

Diametri i karotës rritet nga një delikate 2 cm (0,8 inç) në një mesatare prej 4 cm (1,6 inç) në pikën e saj më të trashë. Ajo është krenare 21 cm (8,3 inç) e gjatë, pothuajse e drejtë dhe karakteristike konike.

Dizajni: portokalli me ngjyra që ndryshon në detaje të verdhë, të bardhë dhe jeshile
Gjatësia: përafërsisht. 21 cm (8,3 inç)
Diametri: përafërsisht. 2 cm deri përafërsisht. 4 cm (0,8 inç deri në 1,6 inç)
Silikoni i fortë, i qëndrueshëm, pa erë
Dërguar në një kuti metalike me ngjyrë argjendi, të mbështjellë me letër të zezë, duke përfshirë një mostër xheli lubrifikues
Qoftë vetëm apo me të tjerët, kjo lodër e bën çdo përpjekje të suksesshme.

Dildo Carrot

Çmimi origjinal qe: 10,400 LEK.Çmimi i tanishëm është: 7,800 LEK.

In stock