Bodystocking me Menge te gjata One Size

2,100 LEK

Trupi me mëngë të gjata me jakë të shkurtër dhe linja që theksojnë format e trupit. Pëlhura e butë super elastike do të përshtatet me madhësitë XS deri në XL.

Availability: Në gjendje SKU: DES059BLKOS Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Trupi me mëngë të gjata me jakë të shkurtër dhe linja që theksojnë format e trupit. Pëlhura e butë super elastike do të përshtatet me madhësitë XS deri në XL.

Bodystocking me Menge te gjata One Size

2,100 LEK

In stock