Bodystocking Fishnet XL

2,000 LEK

Trupi me rrjetë mëngë të gjata me jakë jakë jakë dhe bigëzim të hapur. Pjesa e pasme e hapur siguron një prekje shtesë seksi. Pëlhura e butë super elastike do të përshtatet me madhësitë XL deri në 4XL.

Availability: Në gjendje SKU: DES063BLKOSX Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Trupi me rrjetë mëngë të gjata me jakë jakë jakë dhe bigëzim të hapur. Pjesa e pasme e hapur siguron një prekje shtesë seksi. Pëlhura e butë super elastike do të përshtatet me madhësitë XL deri në 4XL.

Bodystocking Fishnet XL

2,000 LEK

In stock