Bodystocking Fishnet One Size

2,000 LEK

Trupi me rrjetë mëngë të gjata me jakë jakë jakë dhe bigëzim të hapur. Pjesa e pasme e hapur siguron një prekje shtesë seksi. Pëlhura e butë super elastike do të përshtatet me madhësitë XS deri në XL.

Availability: Në gjendje SKU: DES063BLKOS Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Trupi me rrjetë mëngë të gjata me jakë jakë jakë dhe bigëzim të hapur. Pjesa e pasme e hapur siguron një prekje shtesë seksi. Pëlhura e butë super elastike do të përshtatet me madhësitë XS deri në XL.

Bodystocking Fishnet One Size

2,000 LEK

In stock