Corape Me Suspender Rrjete One Size

1,200 LEK

Çorape klasike rrjetë peshku dhe rrip dantelle, perfekte për t’u kombinuar me të brendshme seksi dhe për t’u veshur poshtë fustanit. Ky stil i përshtatet madhësisë S-XLThong nuk përfshihet.

Availability: Vjen së shpejti SKU: DES051BLKOS Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Çorape klasike rrjetë peshku dhe rrip dantelle, perfekte për t’u kombinuar me të brendshme seksi dhe për t’u veshur poshtë fustanit. Ky stil i përshtatet madhësisë S-XLThong nuk përfshihet.

Corape Me Suspender Rrjete One Size

1,200 LEK

Out of stock