Bodystocking Me Shpatulla te Hapura One Size

2,000 LEK

Trupore me mëngë të gjata me dekolte lajkatare jashtë shpatullave dhe bigëzim të hapur. Dizajni i rrjetës së peshkut përcakton kthesat e trupit. Pëlhura e butë super elastike do të përshtatet me madhësitë XS deri në XL.

Availability: Në gjendje SKU: DES064BLKOS Kategori: , , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Trupore me mëngë të gjata me dekolte lajkatare jashtë shpatullave dhe bigëzim të hapur. Dizajni i rrjetës së peshkut përcakton kthesat e trupit. Pëlhura e butë super elastike do të përshtatet me madhësitë XS deri në XL.

Bodystocking Me Shpatulla te Hapura One Size

2,000 LEK

In stock