Body rrjete Le Desir One Size

1,500 LEK

Trup me qafë të ulët V me model rrjete peshkimi të theksuar. Pëlhura e butë dhe super elastike do të përshtatet me madhësitë XS deri në XL.

Availability: Në gjendje SKU: DES066BLKOS Kategori: , , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Trup me qafë të ulët V me model rrjete peshkimi të theksuar. Pëlhura e butë dhe super elastike do të përshtatet me madhësitë XS deri në XL.

Body rrjete Le Desir One Size

1,500 LEK

In stock