Panty Big Fishnet One Size

1,100 LEK

Pantyhose e zbukuruar me model rrjete të gjerë dhe brez elastik. Pëlhura e butë dhe super elastike do të përshtatet me madhësitë XS deri në XL.

Availability: Në gjendje SKU: DES071BLKOS Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Pantyhose e zbukuruar me model rrjete të gjerë dhe brez elastik. Pëlhura e butë dhe super elastike do të përshtatet me madhësitë XS deri në XL.

Panty Big Fishnet One Size

1,100 LEK

In stock