Panty Rrjete One Size

1,100 LEK

Pantyhose me brez elastik. Model rrjete peshku me linja qe theksojne trupin. Pëlhura e butë dhe super elastike do të përshtatet me madhësitë XS deri në XL.

Availability: Në gjendje SKU: DES070BLKOS Kategori: , , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Pantyhose me brez elastik. Model rrjete peshku me linja qe theksojne trupin. Pëlhura e butë dhe super elastike do të përshtatet me madhësitë XS deri në XL.

Panty Rrjete One Size

1,100 LEK

In stock