Bodystocking Off-Shoulder One Size

2,100 LEK

Çorape mahnitëse me mëngë të gjata pa shpatulla me bigëzim të hapur. Modeli i kombinuar i rrjetës së peshkut dhe dantella konturon trupin dhe çorapet. Pëlhura e butë super elastike do të përshtatet me madhësitë XS deri në XL.

Availability: Në gjendje SKU: DES057BLKOS Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Çorape mahnitëse me mëngë të gjata pa shpatulla me bigëzim të hapur. Modeli i kombinuar i rrjetës së peshkut dhe dantella konturon trupin dhe çorapet. Pëlhura e butë super elastike do të përshtatet me madhësitë XS deri në XL.

Bodystocking Off-Shoulder One Size

2,100 LEK

In stock