BodyStocking Animal Os

2,300 LEK

Trupi i shkurtër i kafshëve brenda biçikletës. Trupi ynë i shkurtër i biçikletës Animal Inside përmban një model të ngjashëm me kafshët me detaje të prera sensuale dhe të theksuara në pjesën e përparme dhe të pasme.

Availability: Në gjendje SKU: 7227054BLK Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Trupi i shkurtër i kafshëve brenda biçikletës. Trupi ynë i shkurtër i biçikletës Animal Inside përmban një model të ngjashëm me kafshët me detaje të prera sensuale dhe të theksuara në pjesën e përparme dhe të pasme. Vrimat e përparme dhe të pasme të çorapit të trupit theksojnë gjithashtu asetet tuaja më të çmuara.

Klikoni këtu për grafikun e madhësive të buzëkuqit rozë

Kujdesi për pëlhurën
Larja e duarve në ujë të ftohtë
Mos pastroni me tharje
Mos zbardhoni
Linja e thatë
Mos hekurosni

BodyStocking Animal Os

2,300 LEK

In stock