Rrjete Obsessive G308

2,600 LEK

Trupi seksi, që bie në sy me një tatuazh pikant. – Lidhje e rehatshme në qafë – përshtatje e përsosur, – tatuazh i egër në pjesën e përparme dhe të pasme, – bigëzim i hapur, – motiv pikant edhe tek vithet, – Rrjetë fleksibël dhe e rehatshme (90% poliestër, 10% material elastik)

Availability: Në gjendje SKU: 25515271101 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Trupi seksi, që bie në sy me një tatuazh pikant.
– Lidhje e rehatshme në qafë – përshtatje e përsosur
– tatuazh i egër në pjesën e përparme dhe të pasme
– bigëzim i hapur
– motiv pikant edhe tek viçat
– Rrjetë fleksibël dhe e rehatshme (90% poliestër, 10% material elastik)
– kategoria: pikante
90% poliamid, 10% material elastik

Rrjete Obsessive G308

2,600 LEK

In stock