Body Novenes Obsessive M/L

3,400 LEK

Trupi me tanga, Novenes nga Obsessive, është bërë nga rrjetë elektrike delikate e zezë me theksim të rripit rozë përpara dhe mbrapa. Është i butë dhe elastik për një përshtatje jashtëzakonisht të rehatshme. 94% poliamid, 6% material elastik.

Availability: Në gjendje SKU: 26445921121 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Trupi me tanga transparente
Theksim i rripit rozë
Element i bukur diamant i rremë në zonën e dekoltesë
Rripat e rregullueshme
E butë dhe elastike për një përshtatje jashtëzakonisht të rehatshme
Material transparent i sofistikuar!

Trupi me tanga, Novenes nga Obsessive, është bërë nga rrjetë elektrike delikate e zezë me theksim të rripit rozë përpara dhe mbrapa. Është i butë dhe elastik për një përshtatje jashtëzakonisht të rehatshme. Ka rripa mbi zonën e dekoltesë dhe një element i bukur diamant i rremë midis kupave të butë. Rripat dhe fiksuesi i grepit në pjesën e pasme mund të rregullohen.

94% poliamid, 6% material elastik. E rëndësishme – ekziston një tabelë e veçantë e madhësive për Obsessive.

Body Novenes Obsessive M/L

3,400 LEK

In stock