Set intimo Obsessive Renelia L/XL

4,600 LEK

Kombinimi perfekt i stilit boho dhe elegancës klasike – do t’i gjeni të gjitha në setin tonë unik Renelia! Bie në dashuri me delikatesën e dantellës dhe planifiko një mbrëmje të nxehtë që e meriton!

Availability: Në gjendje SKU: 22150041131 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Kombinimi perfekt i stilit boho dhe elegancës klasike – do t’i gjeni të gjitha në setin tonë unik Renelia! Bie në dashuri me delikatesën e dantellës dhe planifiko një mbrëmje të nxehtë që e meriton!

Më shumë detaje:
– set Renelia i zi
– dantella me një prekje të stilit boho – një element joshës
– sytjena e ngurtësuar – pamja e bukur e bustit
– dekorimi unik në tehet e shpatullave tërheq vëmendjen
– rripa të rregullueshëm dhe mbyllje sytjena me tre faza – plot rehati
– të përfshira brekët që përputhen – garanci për një derriere të bukur
– Material i këndshëm në prekje dhe fleksibël (90% poliamid, 10% material elastik)
90% poliamid, 10% material elastik

Set intimo Obsessive Renelia L/XL

4,600 LEK

In stock