Set Fustan Babydoll Donarella XS/S

4,900 LEK

Seti 3 pjesësh, i zi, Donarella nga Obsessive, përmban një kukull, G-string dhe një choker. Kompleti është bërë nga tyl delikat, elastik dhe me inserte të qëndisura të përpunuara. Është e butë dhe elastike për një përshtatje të rehatshme.

Availability: Në gjendje SKU: 27417091941 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Babydoll dhe G-string në një set
Përfshin një choker elegant
Tyl delikat elastik
Qëndisje e përpunuar
Element dekorativ mes kupave
Rripat e rregullueshme
E butë dhe elastike për një përshtatje të rehatshme
Një tërheqje erotike dhe elegante!

Seti 3 pjesësh, i zi, Donarella nga Obsessive, përmban një kukull, G-string dhe një choker. Kompleti është bërë nga tyl delikat, elastik dhe me inserte të qëndisura të përpunuara. Është e butë dhe elastike për një përshtatje të rehatshme. Babydoll është me prerje të ulët dhe ka qëndisje në gota. Elementi i vogël dekorativ mes kupave është një bindje e vërtetë. Grepa më shpejt në pjesën e pasme dhe rripat mund të rregullohen për t’u përshtatur. G-string duket jashtëzakonisht joshëse për shkak të futjeve të saj delikate të qëndisura në pjesën e përparme dhe të pasme. Mbushja e ngushtë, por e rregullueshme, plotëson pamjen erotike dhe elegante!

94% poliamid, 6% material elastik; G-string & choker 90% poliamid, 10% material elastik.
E rëndësishme: Ekziston një tabelë e veçantë e madhësive për Obsessive.

Set Fustan Babydoll Donarella XS/S

4,900 LEK

In stock