Corape te gjata Striking Suspender S-L

1,700 LEK

Marka: Obsesive. Rrip llastik dhe çorape në një? Tani është 100% e mundur! Këto çorape me rrip varëse janë shumë komode, praktike dhe seksi. Një pamje fantastike për çdo ditë dhe çdo rast që duhet të keni në gardërobën tuaj!

Availability: Vjen së shpejti SKU: OBS9321 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Marka: Obsesive. Rrip llastik dhe çorape në një? Tani është 100% e mundur! Këto çorape me rrip varëse janë shumë komode, praktike dhe seksi. Një pamje fantastike për çdo ditë dhe çdo rast që duhet të keni në gardërobën tuaj!

Materiali: 90% najlon, 10% elastan

Corape te gjata Striking Suspender S-L

1,700 LEK

Out of stock