Corape te gjata te zeza Obsessive Garter Bellastia XS/S

1,400 LEK

Çorape sensuale me llastik me buzë dantelle dhe detaje të bukura. Kombinojini ato me artikuj të tjerë Bellastia dhe ndjehuni të papërmbajtshëm! Materiali: 85% poliamid, 15% elastan

Availability: Në gjendje SKU: OBS3960 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Çorape sensuale me llastik me buzë dantelle dhe detaje të bukura. Kombinojini ato me artikuj të tjerë Bellastia dhe ndjehuni të papërmbajtshëm!

Materiali: 85% poliamid, 15% elastan

Corape te gjata te zeza Obsessive Garter Bellastia XS/S

1,400 LEK

In stock