Lodrat e seksit sipas shenjave te horoskopit

Share this post

Lodrat e seksit sipas shenjave te horoskopit

Shenjat e zodiakut janë me të vërtetë plani kozmik i jetës. Ato zbulojnë shumë për jetën tonë, duke përfshirë personalitetin tonë, përputhshmërinë romantike dhe madje edhe atë lodër seksi të përdorim. Po sikur zgjidhja për të gjitha nevojat tuaja për lodra seksi të shkruhej në yje? Ashtu si shenjat e zodiakut, lodrat e seksit vijnë në një larmi të gjerë për t’iu përshtatur shijeve të ndryshme. Në vend që të provoni çdo vegël në treg, lërini yjet t’ju udhëheqin në mënyrë që të eliminoni lehtësisht ato që nuk janë të stilit tuaj. Pavarësisht nëse jeni një Shigjetar aventurier apo një Dash pasionant, ka diçka atje për të gjithë. Për t’ju ndihmuar me blerjen e ardhshme të lodrave të seksit, këtu është një udhëzues për ato perfekte për shenjën tuaj të zodiakut. Le të fillojmë.

Dashi: Vibrator lepuri

Në rregull Dashi, ne e dimë që ju jeni një shenjë zjarri dhe e apasionuar pas gjithçkaje që bëni. Kjo është arsyeja pse ne ju rekomandojmë vibratorin e lepurit. Është intensiv, i fuqishëm dhe do të vazhdojë me energjinë tuaj të pakufishme.

Demi: Satisfyer Pro 2+

Duke qenë një shenjë sensuale, ju dëshironi rehati dhe kënaqësi. Lodra e përsosur e seksit për ju është një Satisfyer Pro 2+ e rehatshme dhe luksoze. Me siguri do të godasë të gjitha pikat e duhura dhe do t’ju lërë të ndiheni absolutisht të kënaqur.

Binjakët: Unazë dyshe e ripenisikueshme për shtrat.

Si një shenjë llafazane dhe lozonjare, keni nevojë për një lodër seksi që mund të vazhdojë me energjinë tuaj. Një unazë vibruese argëtuese e penisit e ripenisikueshme është e përkryer për ju. Kjo ju lejon të eksploroni të gjitha cilësimet e ndryshme të dridhjeve dhe të eksperimentoni me partnerin tuaj.

Gaforrja: Vibrator Wand

Emocional dhe i ndjeshëm, një Gaforre pëlqen të përkëdhelet, veçanërisht në dhomën e gjumit. Vibratori famëkeq Wand është i përsosur për ju. Ai siguron dridhje të buta dhe ushqyese që ndihmojnë në çlirimin e të gjithë tensionit tuaj të ndrydhur.

Luani: LELO

Si mbreti ose mbretëresha e xhunglës, Leo ka nevojë për një lodër seksi që përputhet me natyrën e tyre mbretërore. Një vibrator luksoz si LELO është përshtatja e përsosur, është një zgjedhje e shkëlqyer për t’iu përshtatur personalitetit tuaj magjepsës.

Virgjëresha: Vibrator vulve

Virgjëresha dëshiron përsosmërinë, kështu që një lodër seksi me një dizajn elegant do t’ju bëjë të ndiheni në kontroll. Te eksperimentoni ne shtrat me partnerin tuaj ose vetem, te ndjeni kenaqesi ne maksimum.

Peshorja: Vibratore premium

Duke qenë një dashnor i ekuilibrit dhe harmonisë, ju duhet patjetër një lodër seksi që është pjesë e barabartë e kënaqësisë dhe estetikës. Një vibrator me ngjyrë qe i përshtatet shijes tuaj dhe do t’ju bëjë të ndiheni si perëndeshë e dhomës së gjumit.

Akrepi: Pluge prej metali inox

Akrep i dashur, ju duhet një lodër seksi që është po aq intensive sa dëshirat tuaja. Plugu i prapanicës prej çeliku inox është i përkryer për ju, është i lëmuar dhe i rëndë dhe ju jep një ndjesi të shkëlqyer plotesie.

Shigjetari: Vibrator panty

Aventureske dhe spontane, keni nevojë për një lodër seksi që është po aq e gjithanshme sa ju. Një vibrator i mbathjeve është një zgjedhje perfekte që i përshtatet personalitetit tuaj në lëvizje.

Bricjapi: Stronic G Pulsator

Të përgjegjshëm dhe ambicioz, keni nevojë për një lodër seksi që i përshtatet stilit të jetës tuaj të zënë. Pulsatori Stronic G është një zgjedhje e shkëlqyer, është pa duar dhe me shtytje për ju, duke ju lejuar të kënaqeni pa humbur asnjë hap.

Ujori: Bondage Kit

Si një shenjë ajrore jokonvencionale, ju duhet një lodër seksi që përputhet me personalitetin tuaj unik. Një çantë skllavërimi do t’ju bëjë të ndjeheni si një superstar, dhe ju do ta pëlqeni diversitetin që sjell në jetën tuaj seksuale.

Peshqit: Lodër qelqi

Si një shenjë e ndjeshme dhe romantike e ujit, ju duhet një lodër seksi që është e butë dhe qetësuese. Një dildo kristal është perfekt për ju. Ajo siguron kënaqësi delikate dhe plotëson natyrën tuaj shpirtërore.


Sapo e keni shtuar këtë produkt në shportë:

Listë Pritje Ne do t'ju njoftojmë kur produkti të jete në gjendje. Ju lutemi lini adresën tuaj të emailit më poshtë.