Author - Spartak

Masturbatoret tek meshkujt

• A përdorin meshkujt lodra seksuale? Po, dhe ja pse. Çfarë ju vjen në mendje kur dëgjoni për burrat që përdorin lodra seksi? A keni imagjinuar një fener jo shumë të matur të fshehur në dollap për të shmangur një zbulim të turpshëm? Nëse është kështu, ju ende mund të mendoni se...

Lodrat e seksit sipas shenjave te horoskopit

Shenjat e zodiakut janë me të vërtetë plani kozmik i jetës. Ato zbulojnë shumë për jetën tonë, duke përfshirë personalitetin tonë, përputhshmërinë romantike dhe madje edhe atë lodër seksi të përdorim. Po sikur zgjidhja për të gjitha nevojat tuaja për lodra seksi të shkruhej në yje? Ashtu si shenjat e...

Tamponet e bute te seksit

Tamponët e butë jane sfungjerët e vegjël joshës që përdoren shpesh për sport, vizita në saunë ose një kohë seksi gjatë menstruacioneve. Lexoni gjithçka që duhet të dini rreth tyre këtu. Disa e pëlqejnë të butë, të tjerë e preferojnë më të vështirë. Jo, këtu nuk po flasim për seks, po...

Pompa e Penisit

  Çfarë është një pompë penisi? Pompa e penisit është një pajisje vakum që mund të ndihmojë penisin tuaj të forcohet dhe të qëndrojë i fortë për seks depërtues. Ju mund ta përdorni një të tillë nëse keni mosfunksionim erektil (ED) ose keni probleme me marrjen ose mbajtjen e ereksionit. Mund ta...

Përfitimet shëndetësore të masturbimit të femrat

Cilat janë përfitimet shëndetësore të masturbimit të femrave? Nuk ka asnjë arsye që masturbimi femëror të jetë një temë tabu. Masturbimi, ose kënaqësia seksuale mund të sjellë shumë të mira në jetën tuaj. Dhe këto përfitime nuk kufizohen vetëm në shëndetin tuaj seksual. Megjithëse nuk ka shumë shkencë për këtë temë, shumë...

Seksi anal keshilla dhe lodra

Çfarë e bën seksin anal kaq tërheqës? Shumë çifte duan ta zbulojnë, por në të vërtetë nuk e dinë se si për të shkuar për ta bërë atë. Anusi është një nga zonat më erogjene të trupit, sepse ka shumë funde nervore dhe shume njerëz e lidhin seksin anal me kënaqësinë. Megjithatë,...

Kupat menstruale

A janë kupat menstruale të përshtatshme për ju? Ato janë më miqësore me mjedisin dhe më kosto-efektive se pad dhe tamponët. Periodat nuk janë shëtitje në park. Nëse nuk po përballeni me ngërçe, po përpiqeni të siguroheni që jeni të mbrojtur mirë gjatë ditëve tuaja më të rënda. Disa prej nesh...

Unaza e penisit

Unaza e penisit është një lodër seksi me formë rrethore, e cila përshtatet mirë rreth penisit. Zakonisht ato janë të sigurta nëse njerëzit i përdorin siç duhet. Një unazë penisi mund të përshtatet edhe rreth lodrave të tjera të seksit, të tilla si dildo ose pluge të prapanicës. Nganjëherë quhet unazë...

Për çfarë janë topat Kegel?

Topat Kegel, ose topat Ben Wa, janë përdorur për shekuj me radhë për të forcuar muskujt e dyshemesë vaginale dhe pelvike. Topat e vegjël dhe të peshuar vijnë në një shumëllojshmëri peshash dhe madhësish të ndryshme për t'ju ndihmuar të kontraktoni dhe të lironi muskuj të ndryshëm me lehtësi. Por topat...

Kenaqesia vjen me SELFDELVE

Per here te pare ne Erozone vjen nje risi e re krejt ndryshe te lodrave te seksit. Nje dhurate nga natyra. Fjala 'SelfDelve' është nje krijim I ri. Nëse delve do të thotë të shqyrtosh dhe eksplorosh, SelfDelve është procesi i provës së vetes, duke u futur në veten tënde. Kënaqësia...

Sapo e keni shtuar këtë produkt në shportë:

Listë Pritje Ne do t'ju njoftojmë kur produkti të jete në gjendje. Ju lutemi lini adresën tuaj të emailit më poshtë.

No fields found, please go to settings & save/reset fields