Zgjatues penisi Jock Tan

5,800 LEK

Nuk do të dëshironit të shtonit pak gjatësi pa kaluar në ekstreme? Me këtë mëngë zgjatëse të penisit, mund të shtoni centimetra në vetëm sekonda!

Availability: Vjen së shpejti SKU: CN-09-0897-12 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Nuk do të dëshironit të shtonit pak gjatësi pa kaluar në ekstreme? Me këtë mëngë zgjatëse të penisit, mund të shtoni centimetra në vetëm sekonda! Materiali TPE i sigurt për trupin është super elastik dhe i lehtë për t’u vendosur mbi bosht. Falë dizajnit realist me një majë të rrumbullakët, të trashë dhe venat e gjalla, partneri juaj do të shijojë stimulim të këndshëm. Me këtë mëngë, mund të shtoni 7,6 cm gjatësi dhe 1,65 cm në perimetër. Lërini fantazitë tuaja të vijnë në jetë!

Për një përshtatje të përsosur, mund ta shkurtoni me lehtësi bazën në gjatësinë e dëshiruar. Pastroni pas përdorimit me ujë të vakët dhe një pastrues lodrash.

Zgjatues penisi Jock Tan

5,800 LEK

Out of stock