Vibrator Satisfyer Vulve Violet

9,900 LEK

Duaje vulvën tënde, duaje veten! Zhytuni në lumturi me vibratorin krejtësisht të ri të dyfishtë Air Pulse, Vulva Lover 1. Me një trup të fortë dhe të lehtë për t’u mbajtur, Vulva Lover 1 është ideal si për fillestarët ashtu edhe për njohësit duke ofruar dy funksione stimuluese në një!

Availability: Në gjendje SKU: 360433 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Duaje vulvën tënde, duaje veten! Zhytuni në lumturi me vibratorin krejtësisht të ri të dyfishtë Air Pulse, Vulva Lover 1. Me një trup të fortë dhe të lehtë për t’u mbajtur, Vulva Lover 1 është ideal si për fillestarët ashtu edhe për njohësit duke ofruar dy funksione stimuluese në një!

Dizajni unik i formës së harkuar përkëdhel në mënyrë të përkryer kthesat tuaja. Me dy motorë të kontrolluar në mënyrë të pavarur, duke ju dhënë kontroll të individualizuar mbi 11 cilësimet e pulsit të ajrit dhe 10 dridhjeve, përfitoni sa më shumë nga Vulva Lover 1. Për shkak të madhësisë së tij kompakte, merrni me lehtësi të dashurin tuaj në lëvizje! Vulva Lover 1 është bërë nga silikoni i sigurt për trupin, është i ripenisikueshëm dhe i papërshkueshëm nga uji (IPX7). Përjetoni të dashurin e një jete!

Vibrator Satisfyer Vulve Violet

9,900 LEK

In stock