Vibrator Pixie Wand

14,100 LEK

Shijoni dridhjet intensive me Pixey Exceed V2 të ri dhe të përmirësuar, vibratorin më të fuqishëm ndonjëherë! Përjetoni orgazma në një nivel krejtësisht të ri falë motorit jashtëzakonisht të fuqishëm që jep vibrime të qëndrueshme pa belbëzim.

Availability: Në gjendje SKU: 122-F3200-2 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Shijoni dridhjet intensive me Pixey Exceed V2 të ri dhe të përmirësuar, vibratorin më të fuqishëm ndonjëherë! Përjetoni orgazma në një nivel krejtësisht të ri falë motorit jashtëzakonisht të fuqishëm që jep vibrime të qëndrueshme pa belbëzim. Ky vibrator është i përsosur për masazhet relaksuese të trupit ose stimulimet e jashtme. Zbuloni ato vetëm ose së bashku gjatë një mbrëmje emocionuese në dhomën e gjumit.

Vibratori jep shpejtësi midis 3,000 dhe 14,000 RPM dhe është i lehtë për t’u rregulluar me timonin e ndërrimit. Kordoni ka një gjatësi prej 2.5 metrash dhe falë kokës fleksibël dhe të mbështjellë mund të arrini çdo vend pa sforcim.

Pastroni vibratorin pas përdorimit me ujë të vakët dhe pastrues lodrash dhe, nëse është e nevojshme, thajeni me një leckë pa garzë.

Vibrator Pixie Wand

14,100 LEK

In stock