Vibrator Romance Emily

9,100 LEK

Ky vibrator romantik me një stimulues klitorial në formë lepuri quhet Emily. Kutia ka stilin tipik romantik: një sfond i satenit të bardhë, thekse ngjyrë ari, fotografi të qarta të lodrës, një përshkrim shumëgjuhësh në anën e pasme, ikona për një pasqyrë të shpejtë të funksioneve dhe dimensionet në panelin anësor të kuti Vibrator duo 2 motorë të fuqishëm, duke ofruar 7 ritme dridhjeje dhe 3 shpejtësi për stimulimin vaginal dhe klitorial Rimbushur me kabllon magnetik USB të përfshirë I papërshkueshëm nga uji IPX7

Availability: Në gjendje SKU: 21806 Kategori: , Etiketë:

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Ky vibrator romantik me një stimulues klitorial në formë lepuri quhet Emily. Kutia ka stilin tipik romantik: një sfond i satenit të bardhë, thekse ngjyrë ari, fotografi të qarta të lodrës, një përshkrim shumëgjuhësh në anën e pasme, ikona për një pasqyrë të shpejtë të funksioneve dhe dimensionet në panelin anësor të kuti Vibrator duo 2 motorë të fuqishëm, duke ofruar 7 ritme dridhjeje dhe 3 shpejtësi për stimulimin vaginal dhe klitorial Rimbushur me kabllon magnetik USB të përfshirë I papërshkueshëm nga uji IPX7

Vibrator Romance Emily

9,100 LEK

In stock