Vibrator Meta Rabbit

8,300 LEK

Meta është një shtesë plot ngjyra në koleksionin e vibratorëve të lepurit! Kjo central elektrik përmban 3 motorë të fuqishëm, 12 cilësime rrotullimi dhe 13 cilësime vibrimi. Ajo zgjon të gjitha shqisat tuaja me pamjen dhe aftësitë e saj.

Availability: Në gjendje SKU: PMV20-2 Kategori: , Etiketë:

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Meta është një shtesë plot ngjyra në koleksionin e vibratorëve të lepurit! Kjo central elektrik përmban 3 motorë të fuqishëm, 12 cilësime rrotullimi dhe 13 cilësime vibrimi. Ajo zgjon të gjitha shqisat tuaja me pamjen dhe aftësitë e saj. Përdorni Meta për të stimuluar pikën G dhe klitorisin në të njëjtën kohë dhe shijoni ndjesinë fantastike të funksionit rrotullues. Ju mund t’i aktivizoni dhe fikni dridhjet dhe rrotullimet sipas dëshirës, si dhe t’i përdorni ato veçmas. Lërini të gjitha rregullat dhe lërini ngjyrat tuaja të shpërthejnë! Meta mund të penisikohet me kabllo USB po aq shumëngjyrëshe. Pastroni vibratorin e lepurit pas përdorimit me ujë të vakët dhe një pastrues lodrash.

Diametri minimal 3.50 cm
Thellësia e futjes 12.50 cm
Gjatësia 23.00 cm
Diametri maksimal 3.50 cm
Karikues (USB)
Dridhje të ndryshueshme

Vibrator Meta Rabbit

8,300 LEK

In stock