Vibrator Strapless RC Strap-on 3

9,000 LEK

Fuqia e trefishtë e vibratorit – vetëm ose me një partner!
Rrip pa rrip RC Strapless-On 3 nga You2Toys me një vibrator të dyfishtë fleksibël.

Availability: Në gjendje SKU: 05555500000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Vibrator i dyfishtë me rrip me 3 motorë
Telekomandë praktike
Pa rrip, mbahet në vend duke përdorur muskujt vaginal
9 mënyra dridhjesh në 3 shpejtësi
Strukturë stimuluese, me onde
Teksturë shumë e lëmuar e butë me prekje
E ripenisikueshme – përfshirë. një kabllo USB
Përfshin një bateri për telekomandën

Fuqia e trefishtë e vibratorit – vetëm ose me një partner!
Rrip pa rrip RC Strapless-On 3 nga You2Toys me një vibrator të dyfishtë fleksibël. Vibratori i shkurtër me brazdë duhet të futet në vaginë dhe të mbahet në vend duke përdorur muskujt vaginal. Pastaj partneri mund të depërtohet me vibratorin më të gjatë dhe me teksturë.

3 motorë të fuqishëm stimulojnë me 9 mënyra të ndryshme vibrimi në 3 shpejtësi. Funksionet mund të kontrollohen veçmas dhe me shtypjen e një butoni me telekomandën praktike. Vibratori i dyfishtë silikoni është i mbuluar me një teksturë Soft Touch që siguron një ndjesi shumë të këndshme të lëkurës kur mbani vibratorin ose luani me të.

E ripenisikueshme – përfshin një kabllo USB dhe një bateri (CR2032) për telekomandën.

Gjatësia e plotë 19.1 cm.
Vibrator i shkurtër: gjatësia e futjes 6 cm, Ø max. 3.4 cm.
Vibrator i gjatë: gjatësia e futjes 17.5 cm, Ø max. 3.7 cm.
Pesha 203 g.
Silikoni, PU, ABS.

Vibrator Strapless RC Strap-on 3

9,000 LEK

In stock