Vibrator Lil Rabbit G-Spot Playboy

9,500 LEK

Merrni me vete këtë ‘lepur të vogël’ kudo që të shkoni. Lil Rabbit është një vibrator kompakt lepuri i bërë nga silikoni i butë me një bosht të lakuar që përkulet për të masazhuar pikën tuaj G

Availability: Në gjendje SKU: PB-RS-1591-2 Kategori: , Etiketë:

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Merrni me vete këtë ‘lepur të vogël’ kudo që të shkoni. Lil Rabbit është një vibrator kompakt lepuri i bërë nga silikoni i butë me një bosht të lakuar që përkulet për të masazhuar pikën tuaj G. Ai ofron 7 shpejtësi dhe modele vibruese, duke e lejuar atë të plotësojë nevojat tuaja në çdo moment. Pastrojeni më pas me ujë të vakët dhe një pastrues lodrash.

Vibrator Lil Rabbit G-Spot Playboy

9,500 LEK

In stock