Vibrator Hot Fantasy Wish moon

11,200 LEK

Vibrator i bërë nga silikoni me 10 mënyra dridhjesh dhe 3 shpejtësi, i ripenisikueshëm, i papërshkueshëm nga spërkatja Ø 3,5cm Gjatësia: 20,3cm Pesha: 165g Materiali: silikoni

Availability: Në gjendje SKU: 670000031429 Kategori: , Etiketë:

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Vibrator i bërë nga silikoni me 10 mënyra dridhjesh dhe 3 shpejtësi, i ripenisikueshëm, i papërshkueshëm nga spërkatja Ø 3,5cm Gjatësia: 20,3cm Pesha: 165g Materiali: silikoni

Vibrator Hot Fantasy Wish moon

11,200 LEK

In stock