-20%

Vibrator Glow in the dark Rabbit

Çmimi origjinal qe: 8,000 LEK.Çmimi i tanishëm është: 6,400 LEK.

Çfarë shkëlqimi i mrekullueshëm!
Eksitim Glow in the dark Rabbit nga You2Toys ka një teksturë fluoreshente me prekje të butë që shkëlqen në errësirë për një kohë të gjatë. Mund të përdoret edhe nën ujë.

Availability: Në gjendje SKU: 05581920000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Shkëlqej në vibratorin e errët të lepurit
E lakuar mrekullisht me një teksturë me pika
10 mënyra dridhjeje
I papërshkueshëm nga uji
Fleksibël – përshtat trupin në mënyrë të përsosur
Butoni i ndezur/fikur LED
Silikoni me një teksturë fluoreshente Soft Touch
E ripenisikueshme – përfshirë. një penisikues magnetik USB

Çfarë shkëlqimi i mrekullueshëm!
Eksitim Glow in the dark Rabbit nga You2Toys ka një teksturë fluoreshente me prekje të butë që shkëlqen në errësirë për një kohë të gjatë. Mund të përdoret edhe nën ujë. Vibratori i papërshkueshëm nga uji, silikoni thjesht duhet të ekspozohet ndaj pak dritës p.sh. një llambë.

Vibratori Glow in the dark Rabbit është i lakuar mrekullisht dhe ka gjithashtu pika stimuluese. Prandaj mund të kënaqë vaginën, pikën G dhe klitorisin intensivisht me dridhje drithëruese. Vibratori fleksibël gjithashtu mund të përshtatet në mënyrë perfekte me trupin. Është një kulm i vërtetë gjatë argëtimit të vetëm dhe çiftit në errësirë!

10 mënyrat e dridhjeve mund të rregullohen lehtësisht me shtypjen e një butoni. Butoni në vibrator është gjithashtu i ndriçuar me një dritë LED. 2 motorët e fuqishëm ofrojnë fuqi të besueshme. Glow in the dark Rabbit mund të rimbushet me penisikuesin magnetik USB të përfshirë.

Gjatësia e plotë 19,5 cm, gjatësia e futjes 11 cm, Ø 2,2 – 3,7 cm.
Pesha 152 g.
Silikoni, PU, ABS.

I ripenisikueshëm – përfshin një kabllo USB.

Vibrator Glow in the dark Rabbit

Çmimi origjinal qe: 8,000 LEK.Çmimi i tanishëm është: 6,400 LEK.

In stock