Vibrator Evolved Purple

11,600 LEK

E bërë nga silikoni i lëmuar si kadife, boshti i këtij masazhi me prekje të prostatës lëviz me trupin tuaj dhe nxehet në 42 gradë Celsius (109 gradë Fahrenheit) ndërsa eksploroni 7 shpejtësi dhe ritme vibruese.

Availability: Në gjendje SKU: PB-RS-2338-2 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Presioni dhe kënaqësia po rriten me Pleasure Pleaser. E bërë nga silikoni i lëmuar si kadife, boshti i këtij masazhi me prekje të prostatës lëviz me trupin tuaj dhe nxehet në 42 gradë Celsius (109 gradë Fahrenheit) ndërsa eksploroni 7 shpejtësi dhe ritme vibruese. Doreza vibruese stimulon zonat e jashtme erogjene ndërsa telekomanda ju jep lirinë për të luajtur pa duar. Liri për të luajtur!

Luaj me mua (veçori kryesore): Masazhues unik për ngrohjen dhe prekjen e prostatës
Gama në distancë 30′ / 9 metra
Dridhja: 7 shpejtësi dhe ritme
Materiali: silikoni i sigurt për trupin
Pa ftalate dhe lateks
I papërshkueshëm nga uji dhe i zhytur
E ringarkueshme: Kabllo USB i përfshirë
Lartësia: 5,81 inç / 14,7 cm
Thellësia: 4,59 inç / 11,6 cm
Gjerësia: 1,43 inç / 3,6 cm

Vibrator Evolved Purple

11,600 LEK

In stock