-30%

Unaze penisi Satisfyer Legendary

Çmimi origjinal qe: 5,300 LEK.Çmimi i tanishëm është: 3,710 LEK.

Legendary Duo përmban një kokë të hollë dhe pak të lakuar. Sythet e saj janë të trasha dhe kanë një brendshme të rrafshuar. Butoni i ndezjes me një prekje është i vendosur brenda një detaji metalik në kokën vibruese. Legendary Duo është bërë nga silikoni i butë, miqësor ndaj trupit, është plotësisht i papërshkueshëm nga uji dhe i kompletuar me 12 cilësime të fuqishme dridhjesh. Vibrator unaze Silikoni miqësor ndaj trupit E ripenisikueshme I papërshkueshëm nga uji IPX7

Availability: Vjen së shpejti SKU: 360175 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Legendary Duo përmban një kokë të hollë dhe pak të lakuar. Sythet e saj janë të trasha dhe kanë një brendshme të rrafshuar. Butoni i ndezjes me një prekje është i vendosur brenda një detaji metalik në kokën vibruese. Legendary Duo është bërë nga silikoni i butë, miqësor ndaj trupit, është plotësisht i papërshkueshëm nga uji dhe i kompletuar me 12 cilësime të fuqishme dridhjesh. Vibrator unaze Silikoni miqësor ndaj trupit E ripenisikueshme I papërshkueshëm nga uji IPX7

Unaze penisi Satisfyer Legendary

Çmimi origjinal qe: 5,300 LEK.Çmimi i tanishëm është: 3,710 LEK.

Out of stock