Unaze dhe plug anal FunFactory

4,400 LEK

Përmasa modeste dhe mbresëlënëse në dizajn, unaza BOOTIE është e përkryer për fillestarët ekstra kurioz dhe entuziastët e lodrave seksuale. Përdoreni atë vetëm ose kur luani me një partner për llojin e orgazmave që ndodhin vetëm kur jeni duke goditur disa zona erogjene në të njëjtën kohë.

Availability: Në gjendje SKU: 25488 Kategori: , , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

BËHU GATI PËR ORGAZMA TË ZGJERUARA
Përmasa modeste dhe mbresëlënëse në dizajn, unaza BOOTIE është e përkryer për fillestarët ekstra kurioz dhe entuziastët e lodrave seksuale. Përdoreni atë vetëm ose kur luani me një partner për llojin e orgazmave që ndodhin vetëm kur jeni duke goditur disa zona erogjene në të njëjtën kohë.

ÇFARË E BËN TË VEÇANTË unazën e penisit?
Unaza BOOTIE është një unazë penisi me plug- ajo kombinon fuqinë e rritjes së ereksionit të një unaze penisi silikoni me masazh perineum, stimulim të jashtëzakonshëm anal dhe disa lojëra të lehta të prostatës. Ndërsa lëvizni, lëvizja juaj tërhiqet butësisht mbi lodrën, duke dërguar valë kënaqësie nga baza e penisit tuaj në prostatën tuaj. Si bonus, kreshta e lëmuar silikoni që lidh plugun dhe unazën masazhon perineumin e ndjeshëm (i cili është plot me mbaresa nervore dhe inde erektil) ndërsa luani.

MË SHKONI NË KËTË. KA NJË UNAZË PENISI…
Po. Së pari, tërhiqeni unazën elastike të silikonit mbi boshtin tuaj, në mënyrë që të qëndrojë fort në bazë, pas topave. Falë presionit të këndshëm të unazës, e cila përforcon atë që trupi juaj tashmë po bën kur keni një ereksion, do të ndiheni më të mëdhenj dhe më të vështirë se kurrë.

TINGËL MIRË. DHE PINA E PRETHIT?
Ju lyeni plugun e prapanicës (në formën tonë më të shitur BOOTIE S) dhe e futni pasi të keni vendosur unazën. Më pas, ju shijoni një ndjenjë të shijshme ngopjeje, ndërsa plugu e lakuar kullot prostatën tuaj. Baza e ngushtë, fleksibël përshtatet mirë dhe lehtësisht midis faqeve tuaja, duke ju lejuar të ndryshoni pozicionin me rehati. Ndërsa çdo trup është i ndryshëm, silikoni elastik i BOOTIE RING e bën atë një përshtatje të mirë për shumicën e njerëzve. Shikoni specifikat nëse doni të siguroheni!

A ËSHTË LEHTË PËR PASTRIMIN?
Sapun dhe ujë! Mund edhe ta zieni, sidomos nëse dëshironi ta ndani me partnerin.

Unaze dhe plug anal FunFactory

4,400 LEK

In stock