Plug anal Bootie Fem FunFactory

3,400 LEK

Midis profilit të imët dhe modelit të tulipanëve, BOOTIE FEM mund të duket elegante, por mos gaboni: kjo prizë ofron orgazma të fuqishme.

Availability: Në gjendje SKU: 25601 Kategori: , , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

SEKS MË I MIRË PËR VITHAT FILLESORE
Midis profilit të imët dhe modelit të tulipanëve, BOOTIE FEM mund të duket elegante, por mos gaboni: kjo prizë ofron orgazma të fuqishme. Vishni atë në mënyrë anale gjatë penetrimit vaginal dhe do ta drejtojë partnerin drejt pikave tuaja të nxehta.

A NDJEHET MIRË SEKSI ANAL PËR NJERËZIT PA PROSTATA?
Ju vini bast se po bën! Anusi dhe zona përreth janë të mbushura me mbaresa nervore që duan presionin dhe shtrirjen e lehtë – këtu janë disa këshilla fillestare, nëse i dëshironi. Më shumë stimulim nervor çon në orgazma më të mëdha.

ORGAZMA MË TË MËDHA?
Për këtë bëhet fjalë! BOOTIE FEM përmban një bazë asimetrike, me një anë më të shkurtër dhe një anë më të gjatë, kështu që nuk do të mbulojë hapjen vaginale ose zonën përreth. Plus, llamba e saj e tulipanit anon drejt pikës G, kështu që e drejton partnerin tuaj drejt asaj qendre kënaqësie dhe ngushton kanalin tuaj vaginal – duke i dhënë atij një shtrëngim të butë – në të njëjtën kohë.

A NUK DO TË DËMBOHET NË FILLIM?
Ne projektuam BOOTIE FEM për të maksimizuar komoditetin tuaj. Është i vogël me një majë të ngushtuar për futje të lehtë dhe baza e hollë ndihet e rehatshme dhe e sigurt. Madje mund t’ju pëlqejë mjaftueshëm për të eksploruar më tej: Ky plug është primeri perfekt për lodra më të mëdha ose seks anal me partnerin! Si gjithmonë, përdorni shumë lubrifikant për të parandaluar plasaritjen

A ËSHTË BOOTIE FEM VETËM PËR NJERËZIT ME VULVA?
BOOTIE FEM u drejtohet kryesisht njerëzve me vulvë që duan të provojnë penetrim të dyfishtë (anal dhe vaginal) me penis, lodër ose ndonjë gjë tjetër. Nëse nuk keni vulvë, por dëshironi një prizë të prapanicës në formë tulipani, ose nëse keni një vulvë por nuk jeni fem, kjo prizë është gjithashtu për ju.

SI TA PASTROJ FEM BOOTIE?
Plugu jonë e prapanicës është bërë nga silikoni higjienik, i sigurt për trupin, kështu që është shumë i lehtë për t’u pastruar. Ose përdorni sapun të butë dhe ujë të ngrohtë, ose zieni lodrën në ujë dhe lëreni të thahet në ajër.

Plug anal Bootie Fem FunFactory

3,400 LEK

In stock