Kit Anal Flirts

4,700 LEK4,800 LEK

Flirts është koleksioni Dream Toys që ka ngjyra të ndezura dhe paketim që të kujton pranverën, qiellin blu, ditët me diell dhe lulet. Ky grup me 3 pluge silikoni është i shkëlqyeshëm për përdoruesit që duan të ndryshojnë madhësitë e plugeve ose që duan të stërviten nga të vogla në të mëdha. Pluget rozë kanë një gur të çmuar në formë zemre në bazë që ju bën të dukeni shkëndijë dhe joshëse. Shijoni kënaqësi anale me këtë set plugesh Flirts me 3 cope.

  • Set pluge anale me 3 cope
  • Me gurë të çmuar në formë zemre
  • E bërë nga silikoni i lëmuar dhe ABS
  • Gjatësia S – M – L: 7,3 cm – 8,0 cm – 9,3 cm
  • Gjerësia S – M – L: 2,7 cm – 3,5 cm – 4,4 cm
SKU: N/A Kategori: , , Etiketa: , ,
Spastroje

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Flirts është koleksioni Dream Toys që ka ngjyra të ndezura dhe paketim që të kujton pranverën, qiellin blu, ditët me diell dhe lulet. Ky grup me 3 pluge silikoni është i shkëlqyeshëm për përdoruesit që duan të ndryshojnë madhësitë e plugeve ose që duan të stërviten nga të vogla në të mëdha. Pluget rozë kanë një gur të çmuar në formë zemre në bazë që ju bën të dukeni shkëndijë dhe joshëse. Shijoni kënaqësi anale me këtë set plugesh Flirts me 3 cope.

  • Set pluge anale me 3 cope
  • Me gurë të çmuar në formë zemre
  • E bërë nga silikoni i lëmuar dhe ABS
  • Gjatësia S – M – L: 7,3 cm – 8,0 cm – 9,3 cm
  • Gjerësia S – M – L: 2,7 cm – 3,5 cm – 4,4 cm

Informacion shtesë

Ngjyra

Pink, Purple

Kit Anal Flirts

4,700 LEK4,800 LEK

Out of stock