Masturbator Haley

20,000 LEK

Përgatituni të shijoni intimitetin më të mrekullueshëm që mund të imagjinohet me këtë trup të poshtëm të mrekullueshëm dhe të papërmbajtshëm në jetën reale, të kompletuar me llojin e vaginës së ngushtë dhe një vrimë anale krejtësisht të ndyrë nga të cilat krijohen ëndrrat e lagura.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 240003 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Përgatituni të shijoni intimitetin më të mrekullueshëm që mund të imagjinohet me këtë trup të poshtëm të mrekullueshëm dhe të papërmbajtshëm në jetën reale, të kompletuar me llojin e vaginës së ngushtë dhe një vrimë anale krejtësisht të ndyrë nga të cilat krijohen ëndrrat e lagura. Me këmbët e hapura për kapje shtesë dhe e krijuar nga TPE e lehtë, por e qëndrueshme ultra e butë, Haley ndihet krejtësisht njerëzore dhe është kaq e pabesueshme saqë do të mendoni fjalë për fjalë se po dreqni gjënë e vërtetë! Ajo është gjithashtu kompakte, gjë që e bën shumë më të lehtë pastrimin dhe ruajtjen diskrete.

Pamje krejtësisht e gjallë, me teksturë ultra të lëmuar dhe të butë
Në gjendje të ruajë ngrohtësinë e trupit, duke e bërë më realiste
Plotësisht pa erë dhe hipoallergjike, kështu që nuk ka frikë nga reaksionet alergjike
E përputhshme me lubrifikantët me bazë uji dhe silikoni
Matjet: Lartësia 300mm – Gjerësia (Ijet) 350mm – Bel 160mm
Pesha: 7 kg
Materiali: Bodysafe Ultra Soft TPE
Si të pastroni pas përdorimit: shpëlajeni butësisht dhe shpëlajeni me ujë të ngrohtë dhe sapun.

Masturbator Haley

20,000 LEK

Out of stock