Mandy Love Doll

4,650 LEK

Kukul me fryrje me trupin dhe fytyren e kopjuar indentik nga Mandy. Floke bjonde, gjokse te medhenj, goje te thelle, vagine te rreshkitshme dhe anus te madhe dhe te ngushte.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 05145860000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Kukul me fryrje me trupin dhe fytyren e kopjuar indentik nga Mandy. Floke bjonde, gjokse te medhenj, goje te thelle, vagine te rreshkitshme dhe anus te madhe dhe te ngushte.
Perfshihet dhe mjeti riparimit.

Mandy Love Doll

4,650 LEK

In stock