Fustan I Shkurter Rrjete One Size

1,600 LEK

Fustan i mrekullueshëm i shkurtër me rripa spageti dhe model rrjetë peshkimi. Rripa të buta elastike në dekolte dhe shpatulla. Pëlhura e butë dhe super elastike do të përshtatet me madhësitë XS deri në XL.

Availability: Në gjendje SKU: DES068BLKOS Kategori: , , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Fustan i mrekullueshëm i shkurtër me rripa spageti dhe model rrjetë peshkimi. Rripa të buta elastike në dekolte dhe shpatulla. Pëlhura e butë dhe super elastike do të përshtatet me madhësitë XS deri në XL.

Fustan I Shkurter Rrjete One Size

1,600 LEK

In stock