Egg Vibrating Essentials Purple

8,100 LEK

Njihuni me Vezën vibruese të Veshueshme Flexible Essentials – shoqëruesi i fundit i kënaqësisë për kënaqësi të matur dhe të gjithanshme! Kjo vezë vibruese është krijuar për t’u siguruar pronarëve të vaginës ndjesi emocionuese kudo dhe kurdo që ata dëshirojnë.

Availability: Në gjendje SKU: 22100 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Njihuni me Vezën vibruese të Veshueshme Flexible Essentials – shoqëruesi i fundit i kënaqësisë për kënaqësi të matur dhe të gjithanshme! Kjo vezë vibruese është krijuar për t’u siguruar pronarëve të vaginës ndjesi emocionuese kudo dhe kurdo që ata dëshirojnë.

Me 2 motorë të fuqishëm që drejtojnë 3 shpejtësi dridhjesh dhe 7 modele ritmike, kjo vezë vibruese ofron një gamë të gjerë ndjesish të këndshme për të zgjedhur. Me dizajnin e tij fleksibël, ai lehtë mund të përkulet dhe të formësohet për t’iu përshtatur trupit në mënyrë të përsosur.

Ajo vjen me një telekomandë me valë me një shtrirje 10 metra, për lirinë për të kontrolluar dridhjet dhe ritmet pa pasur nevojë të gërmoni me butonat në vetë vezën. Plus, me vlerësimin e tij të papërshkueshëm nga uji IPX6, mund të përdoret në banjë ose dush.

Me një kohë të shpejtë penisikimi 1 orë dhe një kohë pune 1 orë, kjo vezë vibruese është gjithmonë gati për t’u luajtur sa herë që përdoruesi është. Kablloja magnetike USB e përfshirë e bën rimbushjen e lehtë, duke siguruar që seancat e kënaqësisë nuk do të ndërpriten.

Me përmasa 4,5 cm në njërin skaj dhe 8 cm në skajin tjetër, me gjerësi 3,5 – 4,3 cm, kjo vezë vibruese është madhësia perfekte për veshje të rehatshme dhe diskrete. Ngjyra e saj vjollcë shton një prekje elegance në seancat e kënaqësisë, duke e bërë atë një shtesë elegante për çdo koleksion lodrash për të rritur.

Pasi të kënaqen me dridhjet e fuqishme dhe modelet ritmike që ofron kjo vezë, përdoruesit do të përjetojnë emocionin e kënaqësisë së gjithanshme dhe të veshur me Vezën vibruese Flexible Wearable nga Essentials.

Vezë vibruese fleksibël dhe e veshur
Me 3 shpejtësi dridhjesh dhe 7 ritme
IPX6 i papërshkueshëm nga uji
Kabllo USB magnetike e ripenisikueshme e përfshirë
Telekomanda (jo i papërshkueshëm nga uji) përfshin një bateri CR2032
Bërë nga silikoni dhe ABS
Gjatësia 4,5 dhe 8 cm
Gjerësia 3,5 – 4,3 cm

Egg Vibrating Essentials Purple

8,100 LEK

In stock