Vibrator Penisi Essentials Smooth

8,300 LEK

Me krahë të valëvitur për stimulimin e kokës, 3 shpejtësi dridhjesh dhe 7 modele ritmike, kjo goditjeje ofron një gamë të gjerë opsionesh për të personalizuar përvojën.

Availability: Në gjendje SKU: 22103 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Prezantimi i Essentials Smooth Power Stroker – lodra e fundit e kënaqësisë për pronarët e penisit! Ky masturbator novator vibrues është krijuar për të ofruar ndjesi marramendëse dhe kënaqësi të madhe në penis, duke e bërë atë një shtesë të domosdoshëm për një inventar të dyqaneve të të rriturve dhe për çdo koleksion lodrash për meshkuj.

Me krahë të valëvitur për stimulimin e kokës, 3 shpejtësi dridhjesh dhe 7 modele ritmike, kjo goditjeje ofron një gamë të gjerë opsionesh për të personalizuar përvojën.

Me dizajnin e tij të ripenisikueshëm dhe kabllon USB-pin e përfshirë, kjo penisikuese është e lehtë për t’u penisikuar dhe e gatshme për veprim sa herë që përdoruesi është. Dizajni elegant dhe kompakt në madhësinë e pëllëmbës, me përmasa 13 cm gjatësi dhe 3,3 – 5 cm gjerësi, e bën atë të përshtatshëm për t’u përdorur dhe ruajtur, ndërsa materiali i tij i butë dhe i lëmuar silikoni siguron një përvojë të rehatshme dhe të këndshme.

Essentials Smooth Power Stroker gjithashtu krenohet me dridhje të forta që me siguri do të kënaqin edhe përdoruesit më të zgjuar, duke ofruar kënaqësi dhe kënaqësi të pashoqe. Ngjyra e saj elegante i shton një prekje të sofistikimit penisikatorit, duke e bërë atë një zgjedhje tërheqëse për klientët tuaj.

Masturbator vibrues
Me krahë fluturues për stimulimin e glass
Me 3 shpejtësi dridhjesh dhe 7 ritme
IPX6 i papërshkueshëm nga uji
I ripenisikueshëm, i përfshirë kabllo USB-pin
Bërë nga silikoni dhe ABS
Gjatesia 13 cm
Gjerësia 3,3 – 5 cm

Vibrator Penisi Essentials Smooth

8,300 LEK

In stock