Dildo Mr.Dixx Real Rayan

3,800 LEK

Real Ryan ka dimensione mesatare, një bosht të drejtë, të hollë, një kokë të veçantë të penisit dhe një skrotum të bukur. Ai është pak më i madh se kushëriri i tij Naughty Nick dhe i përsosur për fillestarët, si dhe përdoruesit me përvojë që duan të shijojnë kënaqësinë e tyre të keqe me një dildo të vërtetë. Dildo fleksibël me një ndjenjë realiste Filxhan thithës i fortë Parzmore e pajtueshme Bërë nga PVC anti-bakteriale Pa ftalate dhe latex, pa erë, i sigurt për trupin Gjatësia 18 cm Gjerësia 3,9 cm

Availability: Në gjendje SKU: 21842 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Preferohet bashkë me:

Shtoni një lubrifikat për të maksimizuar përvojën tuaj.

Përshkrim

Real Ryan ka dimensione mesatare, një bosht të drejtë, të hollë, një kokë të veçantë të penisit dhe një skrotum të bukur. Ai është pak më i madh se kushëriri i tij Naughty Nick dhe i përsosur për fillestarët, si dhe përdoruesit me përvojë që duan të shijojnë kënaqësinë e tyre të keqe me një dildo të vërtetë. Dildo fleksibël me një ndjenjë realiste Filxhan thithës i fortë Parzmore e pajtueshme Bërë nga PVC anti-bakteriale Pa ftalate dhe latex, pa erë, i sigurt për trupin Gjatësia 18 cm Gjerësia 3,9 cm

Dildo Mr.Dixx Real Rayan

3,800 LEK

In stock