Anal Plug Silver Bunny Tail Red

1,400 LEK

Duke u futur në një botë të mrekullueshme me gëzof, priza metalike e prapanicës Fox Tail është një aksesor i lezetshëm që shijon momentet tuaja intime në dhomën e gjumit. Bishti i butë dhe me gëzof i lepurit ndihet i mrekullueshëm në lëkurë, shton një prekje hijeshie komode dhe është perfekt për të luajtur role.

Availability: Në gjendje SKU: OU913RED Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Duke u futur në një botë të mrekullueshme me gëzof, priza metalike e prapanicës Fox Tail është një aksesor i lezetshëm që shijon momentet tuaja intime në dhomën e gjumit. Bishti i butë dhe me gëzof i lepurit ndihet i mrekullueshëm në lëkurë, shton një prekje hijeshie komode dhe është perfekt për të luajtur role. Plugu e lëmuar, metalike e prapanicës është e formuar për rehati dhe kënaqësi, duke ofruar një peshë të kënaqshme dhe një formë të ngushtuar të përshtatshme për fillestarët dhe ende kënaq një përdorues me përvojë.

Anal Plug Silver Bunny Tail Red

1,400 LEK

In stock