Anal Plug Malesation Silicone M

4,000 LEK

Dizajn inovativ dhe ergonomik, i butë, pa erë, i qëndrueshëm, i lehtë për t’u pastruar.

Availability: Në gjendje SKU: 650000011302 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Dizajn inovativ dhe ergonomik, i butë, pa erë, i qëndrueshëm, i lehtë për t’u pastruar. Materiali: silikoni, gjatësia: 11cm, Ø 3,6cm

Anal Plug Malesation Silicone M

4,000 LEK

In stock