Anal Plug Large Silver Diamant

2,100 LEK

Me sipërfaqen e saj të lëmuar metalike të lëmuar dhe bazën e veshur me xhevahir, kjo gamë prizash janë më shumë se mesatarja, ato janë një perlë e vërtetë. Vishni atë vetëm për veten tuaj ose ndërsa argëtoheni me partnerin tuaj, maja e ngushtuar lejon futjen më të lehtë.

Availability: Vjen së shpejti SKU: OU798SIL Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Me sipërfaqen e saj të lëmuar metalike të lëmuar dhe bazën e veshur me xhevahir, kjo gamë prizash janë më shumë se mesatarja, ato janë një perlë e vërtetë. Vishni atë vetëm për veten tuaj ose ndërsa argëtoheni me partnerin tuaj, maja e ngushtuar lejon futjen më të lehtë, ndërsa baza e ndezur siguron kujdes gjatë përdorimit. Hyni në një botë krejtësisht të re të ndjesive dhe stimulimeve, në botën e lojës së temperaturës e kombinuar me bukurinë dhe kënaqësinë e Ouch tonë! Plug alumini me bizhuteri.

Anal Plug Large Silver Diamant

2,100 LEK

Out of stock